O Mnie

Akademia głosu jest moją odpowiedzią na rosnące zainteresowanie głosem jako niezwykle istotnym elementem, wpływającym lub wręcz kreującym nasz wizerunek. Łącząc kompetencje logopedy, logopedy medialnego i nauczyciela emisji głosu, zapewniam osobom korzystającym z moich zajęć profesjonalne podejście, komfort ćwiczeń, optymalne efekty, uzyskiwane w możliwie najkrótszym czasie.

Prowadzę klientów najlepszą drogą do odkrycia pełni ich głosu i doskonalenia go. Każdego dnia mojej pracy udowadniam, że nie ma złych głosów, są tylko głosy nieustawione i źle używane. W tym celu działam kompleksowo. Pracuję nad prawidłowym oddechem, pozbyciem się napięć, które negatywnie wpływają na brzmienie. Uczę, jak prawidłowo głos wydobywać, jak go wzbogacać i wzmacniać. Doskonalę dykcję i koryguję artykulację. Uczę świadomego modulowania głosu, prawidłowej intonacji. Skupiam się również na niwelowaniu objawów tremy oraz stresu, które utrudniają prawidłową emisję głosu.

Zajmuję się także rehabilitacją głosu.

Stawiam na bezpośredni kontakt i współpracę. Oferuję zarówno konsultacje i szkolenia indywidualne, jak też warsztaty grupowe i szkolenia dla firm. Tym z Państwa, którzy nie mogą skorzystać z zajęć w Warszawie, proponuję konsultacje i szkolenia online.

Katarzyna Moskal
Logopeda medialny i trener emisji głosu.

Absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Prowadzę zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla różnych grup zawodowych. W swojej pracy szczególny nacisk kładę na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i występujących publicznie. Szkoliłam dla wielu znanych firm i instytucji państwowych.