Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Pomogę Ci mówić tak, by odbiorcy zawsze chcieli Cię słuchać.

Nie jesteś zadowolony z tego, jak brzmi Twój głos? W codziennym życiu przeszkadza Ci wada wymowy? Chcesz mówić wyraźniej, pewniej i donośniej?

Zapraszam na indywidualne konsultacje i trening głosu. Prowadzę również zajęcia z zakresu logopedii medialnej oraz korekcji wad wymowy dla dorosłych. Pracuję nad płynnością mowy, jej estetyką i ekspresją. Podczas zajęć indywidualnych skupimy się wyłącznie na Tobie i Twoim głosie. Zajęcia rozpocznę od postawienia konkretnej i dokładnej diagnozy oraz przygotuję szczegółowy program zajęć, który pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel.

Nazywam się Katarzyna Moskal i jestem logopedą medialnym oraz trenerem emisji głosu. W swojej pracy szczególny nacisk kładę na uświadamianie wpływu brzmienia głosu oraz sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób występujących publicznie. Moich klientów uczę również, jak chronić głos przed jego nadmierną eksploatacją.

Indywidualne konsultacje są najszybszą drogą do odkrycia pełni Twojego głosu. Świadczą o tym rekomendacje moich klientów oraz nagrania PRZED i PO .

POSŁUCHAJ EFEKTÓW

Praca nad głosem wymaga zaangażowania, zupełnie tak, jak praca nad sylwetką czy nauka nowych rzeczy. Nie powiem Ci, że jeśli teraz nie zadbasz o to, by czuć się komfortowo ze swoim głosem, Twoje życie będzie gorsze czy mniej wartościowe. Mogę jednak z całą pewnością stwierdzić, że w pewnych momentach będzie trudniejsze.

Podczas zajęć indywidualnych pomogę Ci:

  • odkryć pełnię swojego głosu,
  • zwiększyć pewność siebie,
  • zapomnieć o wstydzie podczas przemawiania,
  • lepiej przekazywać komunikaty,
  • sprawić, aby inni słuchali Cię z zainteresowaniem,

Konsultacje w trybie stacjonarnym

Zajęcia indywidualne (55minut)

180zł brutto

Zarezerwuj termin

Pakiet 5 godzin

830zł brutto

Zarezerwuj termin

Pakiet 10 godzin

1620zł brutto

Zarezerwuj termin

Konsultacje w trybie online

Zajęcia indywidualne (55minut)

160zł brutto

Zarezerwuj termin

Pakiet 5 godzin

740zł brutto

Zarezerwuj termin

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ