Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Stań na scenie i porwij tłumy!

Masz problem z wystąpieniami publicznymi? Obawiasz się, że mówisz niewyraźnie? Myślisz, że Twój głos nie brzmi wystarczająco donośnie, jest zbyt cichy lub piskliwy? Brakuje Ci pewności siebie?

Zapraszam na indywidualne zajęcia, podczas których przygotujesz się do wygłoszenia konkretnego przemówienia czy udzielenia wywiadu w mediach. Dowiesz się, jak wykorzystać możliwości swojego głosu oraz jak mówić, by wzbudzić zainteresowanie i uznanie słuchaczy.

Dlaczego to właśnie ze mną najlepiej przygotujesz się do swojego przemówienia? Jestem logopedą z 20-letnim doświadczeniem oraz trenerem emisji głosu. Pomagam moim klientom wypracować mocny i pewny głos, którego inni chcą słuchać.

Indywidualne konsultacje sprawią, że Twoje wystąpienia publiczne nabiorą charakteru. Nieważne, czy przed Tobą stanie kilku, czy kilkuset słuchaczy – Ty, przemawiając, będziesz czuł się jak ryba w wodzie.

Trudno Ci w to uwierzyć? → Sprawdź efekty moich klientów

Podczas zajęć indywidualnych dowiesz się, jak:

  • posługiwać się naturalnie brzmiącym, adekwatnym do przekazywanych treści głosem;
  • brzmieć wiarygodnie i pewnie;
  • mówić, żeby zyskać i utrzymać zainteresowanie odbiorcy;
  • pracować nad artykulacją i doskonaleniem dykcji;
  • wyeliminować najczęściej popełnianie w wymowie błędy;
  • panować nad melodią i tempem wypowiedzi;
  • posługiwać się akcentem, intonacją, pauzą, by ułatwić odbiór komunikatu; się przygotowywać do wystąpienia (jak rozgrzewać głos i aparat artykulacyjny) niwelować wpływ stresu na brzmienie naszej wypowiedzi.
  • panować nad melodią i tempem wypowiedzi;

Ważne wystąpienie publiczne już wkrótce, a Tobie zależy na czasie? Zarezerwuj termin zajęć indywidualnych już teraz, a ja dam Ci gwarancję, że Twoja przemowa na długo pozostanie w głowach słuchaczy.

ZAREZERWUJ TERMIN

Pamiętaj – jeśli nie popracujesz nad swoim głosem teraz, każde Twoje wystąpienie publiczne w przyszłości może kosztować Cię sporo nerwów i stresu. Nie warto ryzykować – lepiej być pewnym swojego brzmienia.

Po wielu latach pracy wiem, że nie ma złych głosów, są tylko nieustawione. Pozwól mi popracować również nad Twoim głosem.

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ