Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Pewny głos to zdrowy głos!

Zaburzenia głosu zmniejszają komfort Twojego życia?

W ramach Akademii Głosu prowadzę indywidualne zajęcia z zakresu rehabilitacji zaburzeń głosu. Jestem logopedą z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję nie tylko z ludźmi, którzy chcą lepiej przemawiać, ale również z tymi, którym różnego rodzaju dysfonie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Odpowiednio przeprowadzona rehabilitacja głosu przywraca komfort życia, zmniejsza uporczywe dolegliwości ze strony gardła i pomaga odzyskać pewność siebie.

Pomagam osobom z zaburzeniami głosu, takimi jak: 

  • dysfonie czynnościowe (które mogą objawiać się nawykowym chrząkaniem, uczuciem przeszkody w gardle, zmatowieniem głosu, zawężeniem skali głosu, okresowymi zanikami głosu czy chrypką)
  • niedomykalność głośni
  • guzki głosowe miękkie
  • stan po usunięciu guzków głosowych i innych zabiegach chirurgicznych w obrębie strun głosowych
  • niedowład, porażenie lub przerost fałdów głosowych

Rehabilitacja zaburzeń głosu ma na celu wyeliminowanie występujących objawów, poprzez wykształcenie prawidłowego wzorca wytwarzania głosu oraz skoordynowanie pracy układu oddechowego, fonacyjnego i artykulacyjnego. Większość ćwiczeń, po odpowiednim przeszkoleniu, będziesz mógł wykonywać samodzielnie, w zaciszu domowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie → kontakt@akademiaglosu.pl

Jeśli masz problem z zaburzeniami głosu, rehabilitacja jest koniecznością. Nawet niewinne z pozoru dysfonie czynnościowe, nieleczone przez długi czas, mogą doprowadzić do powstania wtórnych zmian w krtani (guzki głosowe, obrzęki czy zmiany przerostowe).

Nie warto zwlekać, jeśli w grę wchodzi zdrowie. Chętnie pomogę Ci odzyskać komfort życia.

Cennik

Konsultacje (55minut)

180zł brutto

Zarezerwuj termin

Pakiet 5 godzin

830zł brutto

Zarezerwuj termin

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ