Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Teraz warszaty i szkolenia dla firm również w wersji online

Praca głosem może być łatwiejsza!

Osoby intensywnie pracujące głosem często narzekają na ból, drapanie w gardle czy przewlekłą chrypkę. Mają problem z odpowiednią modulacją głosu czy prawidłowym stosowaniem środków ekspresji podczas dłuższych wypowiedzi.

Kłopoty z emisją głosu nie dotyczą tylko tych osób, które na co dzień używają głosu bardzo intensywnie, ale również tych, dla których uzyskanie dobrego brzmienia jest ważne, ze względu na specyfikę pracy (np. pracę z klientem, prowadzenie szkoleń, występowanie publiczne itp.).

Organizuję szkolenia oraz warsztaty dla firm z emisji głosu, autoprezentacji, wystąpień publicznych, także wystąpień w mediach. Przygotowuję pracowników działów obsługi klienta, infolinii i call-center do efektywnej pracy głosem. Prowadzę warsztaty emisji oraz higieny głosu. Wszystko po to, by praca głosem była łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jako logopeda pracuję od 20 lat, a Akademię Głosu tworzę już prawie 10 lat. Moje metody są skuteczne, a ich efekty przychodzą zaskakująco szybko. Pracowałam nad wieloma głosami – efektów mojej pracy możesz posłuchać

POSŁUCHAJ EFEKTÓW

Program oraz przebieg szkoleń dla firm dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Przykładowe szkolenia organizowane przez naszą akademię to:

  • Głos jako potężne narzędzie sprzedaży
  • Głos jako narzędzie wspierające pracę trenera
  • Głos w pracy menedżera
  • Głos w pracy prawnika
  • Głos w kontakcie z klientem
  • Emisja i higiena głosu dla działów call center i działów obsługi klienta
  • Emisja i higiena głosu dla nauczycieli
  • Indywidualny trening głosu z dojazdem do firmy
  • Dojdź do głosu oraz Ty i Twój głos – treningi głosu w lekkiej i zabawnej formie, przeprowadzany podczas spotkań integracyjnych.

Przeprowadzając szkolenia, stosuję autorskie, testowane przez wiele lat metody, których skuteczność mogą potwierdzić wszyscy moi dotychczasowi klienci. A jest wśród nich wiele znanych firm (np. Microsoft, Google, Play, Grupa OLX, Allianz, BASF, BPH, Toyota Motor Poland, Gemius S.A) oraz firm i instytucji państwowych (MSW, AMW, PGNiG, MF, Zarząd Oczyszczania Miasta, Urząd m. st. Warszawy) , a także liczne szkoły i uczelnie (np. Akademia Leona Koźmińskiego).

Źle brzmiący i nieznający zasad higieny głosu pracownik szybko wypali się i zmęczy, ale także wyeksploatowane struny głosowe nie będą służyć mu tak, jak powinny. Pracownicy, którzy wiedzą, jak dbać o swój głos i jak mówić, by go nie przeciążać, są bardziej zadowoleni ze swojej pracy, a przy tym wydajniejsi i skuteczniejsi.

Skontaktuj się ze mną i powiedz, czego oczekujesz Ty i Twoja firma. Dopasuję program szkolenia indywidualnie do Twoich wymagań. Większy komfort mówienia to większy komfort pracy. To także większa szansa na sukces.

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ