Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Warsztat "Niech Twój głos przemówi II"

Nie ma nic gorszego, niż monotonne przemówienia!

Zapewne choć raz w życiu słuchałeś przemówienia, które… było tak monotonne i nużące, że powieki same się przymykały, a Ty nie mogłeś powstrzymać się od ziewania.

Wiem, że to złe wspomnienie. Ty z pewnością chcesz zadbać o to, by każde Twoje zdanie było dla słuchacza interesujące i przyciągające uwagę. Zapraszam do udziału w warsztatach „Nie mów do mnie monotonnie".

Jestem logopedą medialnym i trenerem emisji głosu. Podczas szkoleń i warsztatów prowadzę klientów najszybszą drogą do odkrycia pełni ich głosu, a świadczą o tym rekomendacje klientów oraz nagrania PRZED i PO.

Warsztat „Niech Twój głos przemówi II" przeznaczony jest dla osób, które coś o pracy nad głosem już wiedzą, ale chciałyby pogłębić swoje umiejętności i brzmieć jeszcze lepiej i ciekawiej.

Warsztaty przewidziane są dla grupy 8 – 10 osób i obejmują następujące moduły:

1. ODDECH

Praca nad oddechem przeponowym, wydłużaniem fazy wydechowej i gospodarowaniem oddechem w mowie oraz ćwiczenia uruchamiające przeponę – wszystko po to, by swobodnie oddychać podczas mówienia.

2. WIBRACJE

Ćwiczenia wzmacniające i otwierające głos, które pozwalają uzyskać optymalną barwę i natężenie głosu oraz świadomie wykorzystywać to w różnych sytuacjach.

3. SAMOGŁOSKI

Ćwiczenia otwierające samogłoski. Poprawiają wyrazistość wypowiedzi, pozwalają zyskać większą dźwięczność i melodyjność wypowiedzi, wypracować optymalne tempo mówienia oraz lepiej przekazywać emocje. W programie także ćwiczenia prawidłowej wymowy głosek nosowych Ą i Ę.

4. DYKCJA

Ćwiczenia usprawniające aparat artykulacyjny. Rozgrzewka, ćwiczenia prawidłowej wymowy grup spółgłoskowych i trudnych zbitek, korekcja najbardziej popularnych błędów dykcyjnych.

5. INTONACJA I AKCENT, CZYLI JAK UNIKĄĆ MONOTONII

Ćwiczenia prawidłowej intonacji i akcentowania oraz zwiększanie ekspresji mowy poprzez zmiany tempa i wykorzystanie pauzy.

Udział w warsztatach daje pełną i kompletną wiedzę o tym, jak mówić, by nie znudzić odbiorcy i przyciągnąć jego uwagę.

Zainteresowany? Napisz do mnie na kontakt@akademiaglosu.pl

Koszt: 790 zł (w tym 23% VAT)

Najbliższy termin: 01-02 lutego w godz. 10:00 - 15:30

Miejsce: Centrum Zielna, ul. Zielna 37 c, sala D.

Prowadzanie warsztatu: Katarzyna Moskal

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ