Niech Twój głos przemówi !

Telefon

+48 508 661 512

Adres

Świętokrzyska 18/324, Warszawa

Ucząc się prawidłowej emisji głosu, zwiększysz swój komfort mówienia i szansę na uniknięcie chorób krtani, nawet jeżeli na co dzień jesteś zmuszony mocno eksploatować swój narząd głosu. Poprawisz swoje brzmienie. Odkryjesz optymalną barwę swojego głosu. Nauczysz się jak głos wzmacniać i modulować. Będziesz miał również szansę poprawić artykulację poszczególnych głosek, dykcję, wyrazistość wypowiedzi. Opanujesz też odpowiednie akcentowanie i intonacją wypowiedzi, optymalne tempo mowy, czyli wszystko to, co sprawi, że odbiorcy będą chcieli Cię słuchać.

W tym miejscu przedstawiamy nagrania niektórych osób, które uczestniczyły w indywidualnym treningu emisji głosu. Nagrywaliśmy te osoby podczas pierwszego spotkania (nagranie PRZED) oraz po kilku godzinach zajęć lub podczas ostatniego spotkania (nagranie PO).

Sami oceńcie efekty.

Znajdują się tu wyłącznie nagrania osób, które wyraziły zgodę na ich umieszczenie na stronie Akademii Głosu. Kopiowanie i wykorzystywanie tych nagrań jest zabronione.

Piotr przed

Piotr po

Karol przed

Karol po

Anna przed

Anna po

Jacek przed

Jacek po

Maciej przed

Maciej po

Mariusz przed

Mariusz po

Karol II przed

Karol II po

Barbara przed

Barbara po

Monika przed

Monika po

Zosia przed

Zosia po

Ryszard przed

Ryszard po

Sprawdź kiedy odbędą się najbliższe warsztaty głosowe!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ