Akademia Głosu

Nasza firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych podczas indywidualnych zajęć z osobami, które wspieraliśmy w ich pracy nad tym, aby ich głos w pełni przemówił.

W ostatnich latach niezmiernie wzrosła świadomość, jak potężnym środkiem przekazu i kreowania wizerunku jest głos. Zaowocowało to pojawieniem się ofert kilkugodzinnych lub jednodniowych kursów, nie wspominając już o kursach internetowych, które obiecują cudowną przemianę Twojego głosu i błyskawiczne efekty. Szkolenia te niejednokrotnie prowadzone są przez osoby bez żadnych kwalifikacji do nauczania emisji głosu.

Akademia Głosu jest odpowiedzią na ten niepokojący trend. My zapewniamy pełen profesjonalizm. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenia we wspólnej pracy nad wydobywaniem pełni Twojego głosu i eliminowaniem jego niedoskonałości. Naszą misją jest odkryć i pokazać potencjał Twojego głosu. W tym celu działamy kompleksowo. Pracujemy nad pozbyciem się barier i zahamowań, które negatywnie wpływają na jakość fonacji, uczymy, jak prawidłowo głos wydobywać, jak wzbogacać i wzmacniać jego brzmienie, doskonalimy dykcję i korygujemy artykulację. Skupiamy się również na niwelowaniu objawów tremy oraz stresu, które utrudniają prawidłową emisję głosu.
W Akademii Głosu stawiamy na bezpośredni kontakt i współpracę.

Naszymi klientami są nie tylko osoby publiczne, ludzie mediów i kultury, czy biznesu, ale także nauczyciele, handlowcy czy pracownicy call-center.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które poprzez doskonalenie własnego głosu i wymowy chcą realizować swoje cele prywatne lub zawodowe.

Prowadzimy również terapię głosu dla osób, które leczą się lub leczyły u foniatry, bądź też po prostu dotkliwie odczuwają skutki nadmiernej eksploatacji narządu głosu.

Firmom oraz instytucjom państwowym oferujemy dedykowane szkolenia, przygotowywane zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami.

Nasz zespół

Katarzyna Moskal

Prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji. Zajmuję się również rehabilitacją głosu.

Jestem doświadczoną nauczycielką emisji głosu i logopedą, który oprócz typowej terapii mowy z pasją oddaje się logopedii medialnej. Odkąd pamiętam zafascynowana byłam aktorstwem, magią telewizji i mediów. Podejmowałam wiele działań, by się w tych obszarach realizować: występowałam w amatorskiej grupie aktorskiej, ukończyłam prywatne studium aktorskie, pracowałam w telewizji.

Jestem absolwentką magisterskich studiów logopedycznych w WSPS w Warszawie. Skończyłam podyplomowe studia o kierunku Emisja Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowe Studia Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.

kontakt: +48 508 661 512, k.moskal@akademiaglosu.pl


Monika Kowalczyk – Kogut

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Akademii Teatralnej w Warszawie. Z wykształcenia animator i menedżer kultury oraz teatrolog; także specjalista od emisji głosu. Z zamiłowania konferansjer i reżyser wydarzeń kulturalnych. Prowadzi i organizuje festiwale, konkursy, koncerty i imprezy okolicznościowe w całym kraju. Stworzyła autorski program warsztatów wystąpień publicznych dla liderów. Prowadzi także konsultacje interpretacji tekstów i świadomości ciała. W Akademii Głosu prowadzi szkolenia z autoprezentacji i przygotowania do wystąpień